BRANŞLARIMIZ

 

MASA TENİSİ

 
 
Kulübümüzün masa tenisi takımı, 2020 -2021 sezonunda Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun Süper Ligi'nde mücadele vererek ligi 5. sırada bitirmiş ve Beyoğluspor'luların gurur kaynağı olmuştur. Masa tenisi branşımız 2021 - 2022 sezonunda da Süper Lig'de başarı bir şekilde mücadele vermektedir.
 

FİKSTÜR VE PUAN DURUMU

 
 

BASKETBOL

 
Basketbol branşımız 2. Başkan Stelyo Muhlidis ve antrenörlerimiz idaresinde altyapıya ağırlık vermek sureti ile geleceğin basketbolcularını yetiştirmek için gelişim liginde mücadele vermektedir. Basketbolda U14 erkek/kız, U16 erkek/kız, U18 erkek/kız branşlarında ve erkekler Türkiye Basketbol Erkekler Ligi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.
 

FİKSTÜR VE PUAN DURUMU

 

VOLEYBOL

 
Yöneticimiz Maki Kozmaoğlu yönetiminde kız voleybol takımımız spor okullarımızdan yetiştirilecek çocuklarımızla gelecek sezonda mücadelelerini sürdürecekler. Erkek voleybol takımımız erkekler liginde başarı ile mücadele etmektedir.
 

FİKSTÜR VE PUAN DURUMU

 

FUTBOL

 
Yöneticimiz Pari Mayıs ve antrenörlerimiz yönetiminde futbol şubemiz eski başarılı günlerine tekrar dönmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Kulübümüz bünyesinde gelecekte futsal takımı kurma çalışmalarımızın da başlaması planlanmaktadır.
 

FİKSTÜR VE PUAN DURUMU