top of page
119_edited.jpg
098.jpg

BRANŞLARIMIZ

MASA TENİSİ

Kulübümüzün masa tenisi takımı, 2020 -2021 sezonunda Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun Süper Ligi'nde mücadele vererek ligi 5. sırada bitirmiş ve Beyoğluspor'luların gurur kaynağı olmuştur. Masa tenisi branşımız 2021 - 2022 sezonunda da Süper Lig'de başarı bir şekilde mücadele vermektedir.

BASKETBOL

Basketbol branşımız 2. Başkan Stelyo Muhlidis ve antrenörlerimiz idaresinde altyapıya ağırlık vermek sureti ile geleceğin basketbolcularını yetiştirmek için gelişim liginde mücadele vermektedir. Basketbolda U14 erkek/kız, U16 erkek/kız, U18 erkek/kız branşlarında ve erkekler Türkiye Basketbol Erkekler Ligi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

VOLEYBOL

Yöneticimiz Maki Kozmaoğlu yönetiminde kız voleybol takımımız spor okullarımızdan yetiştirilecek çocuklarımızla gelecek sezonda mücadelelerini sürdürecekler. Erkek voleybol takımımız erkekler liginde başarı ile mücadele etmektedir.

FUTBOL

Yöneticimiz Pari Mayıs ve antrenörlerimiz yönetiminde futbol şubemiz eski başarılı günlerine tekrar dönmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Kulübümüz bünyesinde gelecekte futsal takımı kurma çalışmalarımızın da başlaması planlanmaktadır.

bottom of page