top of page
119_edited.jpg
098.jpg

SOSYAL

EU SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Gururla belirtmeliyiz ki Avrupa Birliği'nin otistik çocukların masatenisi oynayarak rehabilitasyonlarına yardımcı olmak amacı ile geliştirdiği projede Beyoğluspor'da yer almaktadır. Proje kapsamında otistik çocukları eğitecek antrenörlerin yetiştirilmesi çocukların masa tenisi oynaması ve gelişimlerinin takibini kapsayan proje çalışmaları başlamış olup buna benzer başka projelerde de yer almak için hevesimizi canlı tutmaktayız.

GEZİ ORGANİZASYONLARIMIZ

Beyoğluspor ailesini bir arada tutmak motive etmek ve bu vesile ile onları gezdirmek/eğlendirmek maksadı ile kısa gezi organizasyonları düzenlemeyi sürdürmek istiyoruz sizleri yanımızda görmek bizi mutlu edecek ve motive edecektir.

VETERAN ETKİNLİKLERİMİZ

Bir zamanlar Beyoğluspor'da oynamış ve hala basketbol oynamaktan mutlu olan eski sporseverlerden oluşan veteran basketbol takımımız haftada bir gün bir araya gelip maç yapmaktadır. Fırsat buldukça Yunanistan ve Türkiye'de dostluk maçlarında da yer alarak sporun içinde kalmaya ve yeni dostluklar tesis etmeye çalışmaktadır. Etkinliklerimizde yer almak isteyen dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.

bottom of page